Vrtáte si své zuby sami?

Home / blog / Vrtáte si své zuby sami?
Vrtáte si své zuby sami?

Připadá vám to jako absurdní otázka? A co třeba výměna oleje v motoru? Nebo stříhání vlasů?

Kam tím mířím? V případě bolavých zubů nebo náhlé poruchy automobilu při cestě do práce se většinou obracíme na odborníky a necháváme na jejich profesionálním přístupu ošetření chrupu nebo zajištění opravy vozu. Specialista dokáže pojmenovat problém, popíše ho a navrhne nejvhodnější řešení. Vy se můžete věnovat tomu, čemu rozumíte, nebo co potřebujete udělat.

Po řadě setkání v praxi jsem došel k závěru, že uživatelé GIS si škodí sami sobě. Vyjednávají sami se svými dodavateli, kteří jim tzv. doporučují další funkce, data, ušetření, apod. Je to jako kdybyste chtěli po své bance, aby vám sama od sebe doporučila bezplatné vedení účtu. (To udělá možná ve chvíli, kdy jí pohrozíte odchodem ke konkurenci.)

Geografické informační systémy jsou tak komplikovanou záležitostí, že většina uživatelů nemá šanci orientovat se v široké nabídce možností, co je k dispozici. A proto se snaží to „nějak uplácat“ dohromady.

Proto přicházím po letech praxe s prvním naprosto nezávislým auditem vašeho geografického informačního systému.

Stres, napjatý rozpočet, zpožděné projekty, nespokojení uživatelé, naštvané vedení, vysoké ceny servisních služeb – tak na tohle se rád podívám.

Máte rozpočet milion korun nebo jen 50 tisíc? V obou případech vám dokážu pomoci ušetřit. A protože jsem nezávislý na softwarových firmách, tak mě vůbec nic a nikdo netlačí něco vám prodávat. A pokud to děláte dobře, tak vám řekneme, že to vážně děláte dobře.

Každému z vás garantuji smysluplné snížení nákladů na provoz a rozvoj vašich systémů a zvýšení spokojenosti jeho uživatelů.

REGISTRACE

[ufbl form_id=“1″]

×
Geoinformační tipy!

Jak se vyvarovat nepříjemnostem při práci s mapami?

Přečtěte si náš praktický manuál.

Po zadání Vaší e-mailové adresy Vám zašleme odkaz.

Form couldn't be found for id 1

×