NAHLÉDNĚTE POD POKLIČKU GEOINFORMATIKŮM (2. část)

Home / blog / NAHLÉDNĚTE POD POKLIČKU GEOINFORMATIKŮM (2. část)
NAHLÉDNĚTE POD POKLIČKU GEOINFORMATIKŮM (2. část)

V první části článku jsme popsali první dva pilíře, na kterých stojí skutečně efektivní privátní vzdělávání a trénink geoinformačních dovedností. Dnes pokračujeme s dalšími třemi. A které to jsou?

Míříme do černého

V našem případě jde o to, ujasnit si záměr geoinformačních projektů a být schopen definovat například účel map. Klienti se v rámci seminářů GIS učí porozumět kartografickým metodám, psychologii barev nebo vlastnostem prostorových dat tak, aby je byli schopni použít pro naplnění svých záměrů. Mapy totiž hovoří univerzálním jazykem a mohou ovlivňovat rozhodnutí svých uživatelů v náš prospěch jen za předpokladu, že víme, čeho chceme dosáhnout a pro koho mapy a datové sklady vyrábíme.

Pracujeme

Dlouhá sezení, sérii obligátních “slajdů” a naučená gesta lektora u nás nečekejte. Všichni klienti se aktivně zapojují během celého dne a pracují na úlohách z praxe! Komunikujeme, experimentujeme a vzájemně se obohacujeme. Pro všechny je snadné představit si aplikaci získaných dovedností v jejich specifické praxi.

Omezený počet klientů

Na jednom semináři GIS potkáte maximálně 5 kolegů. Tím jsme schopni docílit skvělého vzdělávacího efektu. Časová a finanční investice našich klientů pak dává smysl.

Aktuální nabídku seminářů není možné přehlédnout na webu www.gisconsulting.cz v sekci Semináře GIS. Budeme se těšit na viděnou!

REGISTRACE

[ufbl form_id=“1″]

×
Geoinformační tipy!

Jak se vyvarovat nepříjemnostem při práci s mapami?

Přečtěte si náš praktický manuál.

Po zadání Vaší e-mailové adresy Vám zašleme odkaz.

Form couldn't be found for id 1

×